Logo Tasarım

Logo Tasarlarken Dikkat Ettiğimiz Önemli Hususlar

Ekibimiz firmanıza ya da markanıza ait logo ve amblem tasarımları yapmaktadır. Büyük firmaların çoğunun logoları da ünlüdür. BMW derken arabalarla ilgili olan herkesin aklına aynı logo gelmesinin temel nedeni akılda kalıcı logo olmasıdır. Batman Loo Tasarım ekibi olarak; sektörünüz ile alakalı semboller kullanarak tasarladığımız logoların tamamı akılda kalıcı ve kullanıcılar üzerinde profesyonel etkiler bırakmaktadır.

Uzman ekibimiz güncel trendleri de takip ederek;  benzersiz ve itibarınızı yükseltici etkiler yaratacak; logo,amblem ve sloganlar ile renginize renk katacak. Doğru font seçimleri,akılda kalıcı renk ve tasarımlar ile özgün,yaratıcı ve modern çözümler sunarız.

İhtiyaç duyulan renkleri ticari kimliğiniz ile yoğuruyoruz,yoğurduğumuz renkleri amblemler ile süslüyoruz,süslenen amblemleri sloganlarlar pekiştiriyoruz sonra bunu beğeninize sunuyoruz.

Logo Tasarlarken Dikkat Ettiğimiz Önemli Hususlar

Dünyanın birçok büyük firması logo için yüz binlerce dolar harcadığını biliyor muydunuz? Web tasarım hizmeti satın alan müşterilerimize ücretsiz logo tasarım hizmeti de sunmaktayız.
Akılda Kalıcılık

Tasarladığımız logolar müşterilerinizin ve sitenizi ziyaret edecek kullanıcıların aklında kalıcı bir etki bırakmasını sağlayacak teknikler kullanıyoruz.

Modern ve Güncel

Creativ tasarım teknikleri kullanarak logolarınızı en güncel teknolojiler ile tasarlayarak modern bir görünüme bürünmesini sağlıyoruz.

Özgün

Özgün logolar tasarlayarak firmanızın ya da kuruluşunuzun teknik olarak benzersiz omasını sağlayacak tasarımlar yapıyoruz.

Duyarlı (Responsive)

Mobil,tablet,bilgisayar ve retina ekranlarda düzgün ve şık görünmesi için bütün platformlar için ayrı ayrı tasarlıyoruz.

Biz Sizi Arayalım