Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaracak, müşterilerinizi ikna edici çözümler sunuyoruz.

sizi daha iyi göstereceğimizin farkındayız,profesyonel görünüm ile dijital kimliğinizi şimdi oluşturun.
Kurumsal Web Çözümlerimiz Nelerdir?
Kurumsal web tasarım hizmetinin yanı sıra; logo tasarım,kurumsal danışmanlık hizmeti,marka bilinirliği arttırma,firma analiz ve raporlama hizmetleri sunuyoruz.Dijital ortamda varlığınızı kanıtlayacak ve güçlendirecek çalışmalar yürüterek müşterilerinizin sizi kolay bulmasını,iletişime geçmesini ve sizden hizmet veya ürün almasını sağlıyoruz.
Size Neler Kazandırıyoruz?
Sektörünüzün ruhuna uygun; özgün ve dinamik web projeleri geliştiriyoruz. Markanızın bilinirliğini arttıran müşterilerin ihtiyaçlarına cevap veren,hizmet kalitenizi arttırıcı inandırıcı görsel efekt ve tasarım teknikleri kullanıyoruz.Kurumsal kimliğinizin yapılandırılmasında ve inşasında,tüm süreçleri yönetebilecek yetenek ve kabiliyete sahip bir ekibimiz var.
Memnuniyet Garantisi Veriyoruz!
Size memnun olma teminatı veriyoruz. Kurumsal web sitenizi tasarladıktan sonra siz memnun kalmadan asla işi terk etmiyoruz.İçiniz rahat olsun sizinle çalıştığımız süreç içerisinde verdiğimiz tüm hizmetlerden memnun kalmanızı mutlak surette sağlıyoruz. Her müşterimiz ile bizi tavsiye edebileceği profesyonellikte çalışırız.
Ciddiyet ve Devamlılık
Ekibimiz 2007 yılından bu yana web tasarım projeleri geliştiriyor ve müşterilerine sadık kalıyor. Ciddi ve disiplinli çalışma anlayışından taviz vermeden aynı zamanda müşterilerimiz ile olan ilişkilerimizde samimiyeti ve güler yüzlülüğü eksik etmeden çalışıyoruz. Bütün müşterilerimizin yıllardır bizimle çalışmalarının altında yatan temel sebep budur.
Profesyonel Kullanıcı Deneyimi

Araştırmalar insanların bir web sitesinde kalıp kalmama kararını vermelerinin 10 sn sürdüğünü gösteriyor.

Müşterileriniz web sitenizi ziyaret ettiklerinde, onları ikna etmeniz için 10 saniyeniz var. Bu altın değerindeki 10 sn için uzman ekiplerimiz birçok çözüm üreterek müşterilerinizin sitenizde kalmasını,sizden ürün veya hizmet almasını sağlıyoruz.Türkiye'de 35 milyon insan aktif olarak online hizmet ya da ürün satın almaktadır. Binlerce müşteri kaçırdığınızın farkında mısınız?

Siz de hemen hizmet ve ürünlerinizi dijital ortama taşıyın kurumsal web tasarım hizmetimiz sayesinde müşterilerinizi %50 arttırma şansını yakalayın.

Online Chat ile müşterileriniz ile diyalog kurun ne istediklerini birinci ağızdan dinleyin. Onlardan geri dönüt alın,işinizi büyütün ve kazançlı çıkmanın haklı gururunu yaşayın.

Web tasarım paketlerimiz şimdi 500 TL indirimli! Bir paket seçin ve profesyonel ekibimiz ihtiyacınız olan kurumsal web sitesini en hızlı şekilde tasarlasın ve yayına sunsun.

kurumsal web tasarım
kurumsal web tasarım

Kurumsal Web Tasarım Avantajları Nelerdir?

Kurumsal web tasarım hizmeti sunarken size birçok profesyonel çözüm sunmaktayız. Bunlardan bir kısmını aşağıda listeledik.
 • Dinamik ve hızlı web siteniz olacak;
 • Hızlı teslimat ile kurumsal sitenizi size tasarlayıp kodlyacağız;
 • Sade anlaşılır ve kullanıcılara hitap eden siteniz olacak;
 • Duyarlı (Responsive) kurumsal bir siteniz olacak;
 • SEO uyumlu arama motoru dostu bir web siteniz olacak;
 • Profesyonel görsellerle süslenmiş bir web siteniz olacak;
 • Kullanıcı etkileşimi çok yönlü olacak(WhatsApp,Chat,E-Posta,Telefon vs.);
 • Sınırsız alana ve trafiğe sahip bir web siteniz olacak;
 • Kurumsal renkleriniz ile uyumlu olacak;
 • Kolay yönetilebilir bir kurumsal web tasarım satın almış olacaksınız;
 • 7/24 telefon ve WhatsApp iletişim hattımızdan size destek sunacağız;
 • Sınırsız ürün,hizmet,fotoğraf,duyuru ve bilgi ekleme şansınız olacak.

Kurumsal Web Tasarımın Genel Özellikleri

Kolay Yönetim

Web sitenizi kolay yönetebileceğiniz yönetim paneline sahip olacaksınız. Videolu dersler ile aktif bir web siteniz olacak.

Zamanında Teslim

Size söz verdiğimiz gibi hızlı bir şekilde web tasarımını bitirip zamanında teslim ediyoruz.

Otomatik Yedekleme

Web siteniz belirli peryotlarla yedeklenir ve risk % 0'a indirilir. Böylece veri kaybı yaşamazsınız.

Renk Seçenekleri

Web sitenizin tasarımını dilediğiniz biçimde şekillendirebilirsiniz. Sınırsız renk seçeneği ile saniyeler içinde rengini değiştirin.

SEO Uyumlu

Arama motorlarında en önde siz yer alın. Kurumsal web site tasarımlarımız tamamen seo uyumlu olup hızlı indekslenirler.

Canlı Destek

Takıldığınız yerde sormaktan çekinmeyin. 7/24 canlı destek sağlayarak web sitenizi kişiselleştirmenizde size destek sağlıyoruz.

Mobil Uyumlu (Responsive)

Tasarımlarımızın tamamı responsive(duyarlı) olup bütün cihaz ve platformlarda yönetilebilir ve kullanıcıya profesyonel etkileşim deneyimi sunar.

Güncel Teknolojiler

Kurumsal web tasarım hizmetimiz ile en güncel teknolojilerden yararlanarak sizi bir site sahibi yapıyoruz. Dünyada kabul görmüş tasarım ve kodlama teknikleri kullanıyoruz.

Güvenli Siteler

Siteleriniz bizimle güvende olsun. Kodlamalar,müşteri verileri,girdiler ve çıktıların tamamı güvenli ve hack olaylarına karşı korunmuş siteler.

hemen batmandesigner.com uzman ekibi ile çalışmaya başlayın!

Bizimle çalışarak hem daha uygun hem daha kaliteli bir siteye sahip olabilirsiniz. Profesyonel web tasarım ve SEO hizmetinde 10 yılı aşkın tecrübe. 100 'den fazla proje ile yoğrulmuş deneyimli ve uzman ekip ile çalışmak için hemen teklif isteyin.
Biz Sizi Arayalım