Kurumsal SEO Hizmeti

Kurumsal SEO Hizmeti

Kurumsal SEO Hizmeti ile bilinirliğinizi arttırıyor size maksimum kazançlar sağlıyoruz.

Kurumsal SEO ile maksimum kullanıcı deneyimi sağlıyor anahtar kelimelerinizi arama motorlarında üst sıralara kadar yükseltiyoruz. Kurumsal SEO ile ticaret hacminizi %70'e varan artışlar sağlıyoruz.

Kurumsal SEO Nedir?

Kurumsal firma ve kuruluşların dijital ortamda Google,Yandex,Yahoo,Bing vb. arama motorlarında; ürün ve hizmetleri ile ilgili anahtar kelimelerde üst sıralarda yer almak,ziyaretçileri satın almaya teşvik edecek UX yapıları inşa etmek,müşteri eğilimlerini anlamak ve analiz etmek amacıyla bir SEO uzmanından destek alacağı hizmetler bütünüdür.

Kurumsal SEO ziyaretçileri siteye çekmek değildir! Eğer öyle olsaydı Adwords reklamlar ve sosyal medya reklamları ile kazançlar tavan yapardı. Kurumsal SEO için User eXperience (UX),Analiz ve Raporlama,Gerçekçi Hedefler Belirleme,Müşteriyi İkna Etme gibi bir dizi işlemleri anlayan uzman bir ekibe ihtiyaç duyarsınız.

Kurumsal SEO Hizmeti Size Neler Sağlar?
Kurumsal SEO hizmeti; müşterilerinize maksimum kullanıcı deneyimi sunmanın yanısıra anahtar kelimelerinizde arama motorlarında üst sıralarda olmanızı sağlar, daha fazla ziyaretçi yani potansiyel müşteriyi sitenize çekmeyi sağlayarak siteyi ziyaret eden müşterilerinizin ya da potansiyel müşterilerinizin davranışını gözlemleme şansını size sunar. Müşteri davranışlarından yola çıkarak size gerçekçi hedefler belirlemenizde yol haritası oluşturur.
Kurumsal SEO Fiyatları
Kurumsal SEO fiyatları belirlenirken bazı kriterler göz önünde bulundurulur. Bu kiriterlerden bazıları aşağıda listelenmiştir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı ile önemli anahtar kelimelerinizi Google ve diğer arama motorlarında en üst sıralara taşıyarak daha fazla ziyaretçinin organik olarak siteyi ziyaret etmesini sağlıyoruz.

Strateji & Planlama

Doğru strateji ve planlama ile kısa süre içerisinde online satışlarınızda gözle görülür bir artış sağlıyoruz.

User eXperience (UX)

User eXperince kullanıcı deneyimi anlamına gelir. Uzmanlarımız web siteniz üzerinden değişiklikler yaparak front-end ve back-end çalışmaları yaparak tasarım ve kodlamanın ziyaretçiler üzerindeki olumlu etkiyi arttırıcı faaliyetlerde bulunur.

Nasıl Yapıyoruz?

Uzman ekibimiz sizinle irtibat kurduktan sonra gerekli planlamaları yapar. Böylece size profesyonel hizmet vermenin ilk adımını atmış oluruz.

Adım Adım Kurumsal SEO

  • Gerçekçi hedefler belirleme;
  • Web site analizi (web siteniz varsa);
  • Anahtar kelime araştırması yapma;
  • Rakipleri belirleme ve analiz etme;
  • Raporlama;
  • Strateji belirleme ve planlama;
  • Front-end ve back-end aaçalışmaları yapma;
  • Site içi SEO;
  • Site dışı SEO;
  • Analiz,gözlemleme ve Raporlama

Kurumsal SEO ile Dijital Kimliğinizi Güçlendirin

Daha Fazla Müşteri

Anahtar kelimelerinizi üst sıralarda görmek artık hayal değil. İlk üç içerisine girin dijital kar payınızı arttırın.

Daha Fazla Kazanç

UX tasarım uzmanlarımızın çalışmasıyla müşterilerinizi kaçırma riskini ortadan kaldırın.

İtibarınız Artsın

Kalitenizi arttıracak ve itibarınızı zedelemeyecek çalışmalar ile kurumsal ve dinamik çalışmanın gururunu yaşayın.

Organik ve Sınırsız

Reklam ve tanıtımlar geçicidir. Kurumsal SEO organik ve kalıcıdır. Günün her saatinde müşterileriniz ile iletişim kurun.

Devamlılık Sözü

Her işimize sadığız ve sadık kalacağız. Kurumsal seo devamlılık gerektiren bir hizmet olduğundan sizi yarı yolda bırakmayacağımızın garantisiyle müsterih olun.

Uygun Fiyatlar

Paranız çöpe gitmesin! Size aşırı mali külfet olabilecek yığınla para isteyenlerden uzak durun. Performans fiyat bakımından en iyisi ile çalışmanın haklı gururunu yaşayın.

Şimdi BatmanDesigner Uzman Ekibi İle Çalışmaya Başlayın

Binlerce müşteri kaçırdığınızın farkında mısınız? Kurumsal SEO hizmeti ile sizi müşterileriniz ile buluşturuyoruz. Sen de şimdi mutlu müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz. İtibarınızı zedelemeyecek kurumsal kimlik ve anahtar kelime çalışmaları ile zirvede yerinizi alın.
Biz Sizi Arayalım