E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı

Şimdi Teklif İsteyin
E-Ticaret Web Tasarım

İşinizi e-ticaret’e taşıyın, online satışlara hemen başlayın !

E-ticaret web sitesi tasarımı hizmetinden yararlanmak ve e-ticaret sitesi sahibi olmak, online ortamda ürün pazarlayıp satmak artık çok kolay! Batman Designer ekibi size e-ticaret sitesi sahibi olmanız için birçok avantaj sağlıyor. Sizi dijital bir dükkan sahibi yaparak en kolay yoldan müşterileriniz ile buluşturuyoruz. Özel e-ticaret sistemlerinin tasarımı, geliştirilmesi, güncellenmesi, barındırılması ve bakımı konusunda zengin bir deneyime sahibiz. E-Ticaret geliştirme uzmanlarımız dünya çapında kanıtlanmış metodolojileri kullanarak web sitenizi tasarlar ve kodlar. Ekibimiz ürünlerinizi UX(Kullanıcı Deneyimi) çözümleri geliştirerek dijital ortamda daha hızlı satmanızı sağlar.
SanalPos Entegrasyonları
E-Ticaret web sitesi tasarımı projelerimizde; müşterileriniz bütün bankaların kredi kartları ile alışveriş yapabilecekleri dünya da ve Türkiye'de kabul görmüş SanalPos(iyzico,PayU,İPara,Papara) hizmetlerinin tamamını entegre ederek ödeme çeşitliliğini sağlıyoruz.
Responsive E-Ticaret Siteleri
Bütün platformlara duyarlı responsive tasarıma sahip e-ticaret siteleri ile müşterileriniz telefon,bilgisayar ve tabletlerden sitenizde maksimum kullanıcı deneyimi ile alışverişler yapabilecek. E-ticaretin %50'sinin mobil cihazlardan olduğunu biliyor muydunuz?
SEO Uyumlu Siteler
SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) alt yapısına sahip siteler ile ürünleriniz daha hızlı indekslenecek ve arama motorlarında üst sıralarda yer alacak. SEO uyumlu e-ticaret paketlerimiz ile sahip olduğunuz projeler ile daha çok müşteriye erişim imkanlarına sahip olacaksınız.
Canlı Destek Hizmetleri
Uzman ekibimiz ürün ve katalog yönetimleri,kampanya ve kupon yönetimleri,site yönetimi,ürün ekleme ve yönetme vb. tüm işlerde size ücretsiz telefon ile canlı destekler sağlayarak size maksimum deneyim sağlamanızı hedeflemektedir.
Neden E-Ticaret Sitesine İhtiyaç Duyulur?

"daha geniş müşteri kitlesi,7/24 açık mağaza,daha az maliyet,daha fazla etkileşim" için e-ticaret!

Neden bir e-ticaret sahibi olmalısınız? Gelin hep birlikte bunun cevabını arayalım.Geleneksel ticaretin aksine birçok gelişmiş özellik ve imkan sağlayan e-ticaret dijital çağın vazgeçilmezi haline geldi. Türkiye'de 2018 yılı verilerine göre e-ticaret hacmi 50 milyar liranın üzerine çıktı. Peki sizin bunda payınız nedir? Hiç yok mu dert etmeyin artık olacak.

Daha Fazla Müşteri: Geleneksel ticaret hizmeti verenler sadece bulundukları konuma hizmet verebilirler. Türkiye'nin tüm illerine hatta ilçelerine ve köylerine ulaşma imkanları yoktur. E-Ticaret siteleri sayesinde herhangi bir ilin herhangi bir ilçesinde yaşayan potansiyel müşteri ürünlerinizden ve hizmetlerinizden haberdar olabilecek ve satın alabilecek. E-Ticaret ile daha geniş ve çeşitli müşteri kitleniz olacak.

7/24 Açık Dükkan: Geleneksel ticaret yapan çoğu mağaza belli bir saatten sonra dükkanı kapatır. E-Ticaret web tasarımı ile zaman ve mekandan bağımsız olarak müşterileriniz diledikleri gün ve saate web sitenizi ziyaret edebilecek ve ürün ya da hizmet satın alabilecek.

Daha Az Maliyet: E-Ticaret web siteniz faaliyete girdikten sonra sadece satışa odaklanabileceksiniz. Çünkğ artık elektrik faturası,su faturası,dükkan kirası vb. hiçbir şey olmayacak. Bu nedenle daha az maliyetle daha fazla kar elde etme imkanınız olacak.

Daha Fazla Etkileşim: Bir mağazanızın olduğunu düşünelim alışveriş yapan her müşterinin telefon numarasını alabilir misiniz? İmkansız görünüyor değil mi? E-Ticaret web site tasarımı hizmeti alırsanız müşteriler ilk alışverişlerinden sonra artık elinizde müşterinizin iletişim bilgileri var olur. Dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zamanda istediğiniz müşteriniz ile etkileşimde bulunabilirsiniz.

kurumsal web tasarım
kurumsal web tasarım

E-Ticaret Avantajlarımız Nelerdir?

batmandesigner.com ekibi e-ticaret projeleri geliştirirken müşterilerine birçok avantajlar sunmaktadır.
  • Dinamik ve hızlı e-ticaret sitesine sahip olacaksınız;
  • Hızlı teslimat ile; e-ticaret sitenizi size en hızlı şekilde tasarlayıp kodlyacağız;
  • UX(Kullanıcı Deneyimi) uzmanlarımız tarafında müşteri odaklı tasarlanacak;
  • Duyarlı (Responsive) kurumsal bir e-ticaret siteniz olacak;
  • SEO uyumlu arama motoru dostu e-ticaret sitesine sahip olacaksınız;
  • Sınırsız alana sahip olacak böylece istediğiniz kadar ürün ve görsel ekleyebileceksiniz;
  • Kullanıcı etkileşimi çok yönlü olacak(WhatsApp,Chat,E-Posta,Telefon vs.);
  • Kurumsal renkleriniz ile uyumlu olacak;
  • Kolay yönetilebilir bir e-ticaret sitesi tasarımı satın almış olacaksınız;
  • 7/24 telefon ve WhatsApp iletişim hattımızdan size destek sunacağız;

E-Ticaret Sitelerimizin Genel Özellikleri

Kolay Yönetim

Web sitenizi kolay yönetebileceğiniz yönetim paneline sahip olacaksınız. Videolu dersler ile aktif bir web siteniz olacak.

Zamanında Teslim

Size söz verdiğimiz gibi hızlı bir şekilde web tasarımını bitirip zamanında teslim ediyoruz.

Otomatik Yedekleme

Web siteniz belirli peryotlarla yedeklenir ve risk % 0'a indirilir. Böylece veri kaybı yaşamazsınız.

Renk Seçenekleri

E-ticaret sitenizin tasarımını dilediğiniz biçimde şekillendirebilirsiniz. Sınırsız renk seçeneği ile saniyeler içinde rengini değiştirin.

SEO Uyumlu

Arama motorlarında en önde siz yer alın.E-Ticaret site tasarımlarımız tamamen seo uyumlu olup hızlı indekslenirler.

Canlı Destek

Takıldığınız yerde sormaktan çekinmeyin. 7/24 canlı destek sağlayarak web sitenizi kişiselleştirmenizde size destek sağlıyoruz.

Mobil Uyumlu (Responsive)

Tasarımlarımızın tamamı responsive(duyarlı) olup bütün cihaz ve platformlarda yönetilebilir ve kullanıcıya profesyonel etkileşim deneyimi sunar.

Güncel Teknolojiler

E-Ticaret sitelerimiz en güncel teknolojilerden yararlanarak tasarlanıp kodlanır. Dünyada kabul görmüş tasarım ve kodlama teknikleri kullanıyoruz.

Güvenli Siteler

Siteleriniz bizimle güvende olsun. Kodlamalar,müşteri verileri,girdiler ve çıktıların tamamı güvenli ve hack olaylarına karşı korunmuş siteler.

hemen batmandesigner.com uzman ekibi ile çalışmaya başlayın!

Bizimle çalışarak hem daha uygun hem daha kaliteli bir siteye sahip olabilirsiniz. Profesyonel web tasarım ve SEO hizmetinde 10 yılı aşkın tecrübe. 100 'den fazla proje ile yoğrulmuş deneyimli ve uzman ekip ile çalışmak için hemen teklif isteyin.
Biz Sizi Arayalım