E-Ticaret SEO

E TİCARET SEO DANIŞMANLIĞI

E-Ticaret SEO ile ürünleriniz daha hızlı satılsın.
Rakipsiz olmanız için size teklifimiz var!

Ürünleriniz e-ticaret seo ile arama motorlarında üst sıralarda listelensin. Daha fazla müşteriye ulaşın,satışlarınız artsın...

E Ticaret SEO Nedir?

İşletmelerin e-ticaret web sitelerini arama motoru dostu haline getirmek, sektöre ait önemli anahtar kelimelerde üst sıralarda listelemek ve site ziyaretçilerini potansiyel müşteri haline getirmek, UX (Kullanıcı Deneyimi) geliştirmeleri yapmak amacıyla site içi ve site dışı yapılacak olan hizmetlerin tamamıdır.

E Ticaret SEO Neden Gereklidir?

Bir e-ticaret web sitenizin olması satışlarınızın çok iyi olacağı anlamına gelmez. Ürünlerinizin satılması için ziyaretçilerin web sitenizden haberdar olması gerekmektedir.Aramadan daha fazla hedeflenmiş trafik elde etmek istiyorsanız (ve bu trafiği e-ticaret işletmeniz için müşterilere dönüştürürseniz) web sitenizden maksimum verim ve kar elde edebilirsiniz.  E-Ticaret SEO tam bu nokta da size yol haritası oluşturmanız için sağlanan profesyonel bir hizmet türüdür. Uzmanlarımızı ürün ya da hizmet sattığınız sektör ile alakalı önemli anahtar kelimeleri araştırarak bulur ve size maksimum geri dönüş sağlanması yönünde çalışmaları başlatır.

E-TİCARET SEO DANIŞMANLIĞI

E-Ticaret SEO Paketimize Dahil Olan Hizmetler

1
Analizler
Tüm sorunlara karşı web sitenizi taranması, Benzersiz teknolojiler kullanarak kapsamlı içerik özgünlüğü kontrolü, Web sitenizin yapısının, bir müşterinin ihtiyaçlarını ne ölçüde karşıladığının analiz edilmesi. Hedef kitleyi çekmek için en iyi ticari anahtar kelimelerin seçilmesi.
2
Dahili Optimizasyon
Kullanım etkinliğini artırmak için web sitenizin yapısı üzerinde çalışılması. Ana sayfanız için bilgilendirici, özgün ve SEO dostu metinlerin oluşturulması. Tekrarlanan içeriklerin kaldırılması 404 Hatalarının düzenlenmesi ve kırık linkleri kaldırma. Robots.txt ve .htaccess dosyalarını düzenlenmesi, Bir site haritasının oluşturulması ve web sitesi indexlenme işleminin iyileştirilmesi.
3
Link çalışmaları
Black Hat SEO ile mücadele edilmesi. "Hedef sektör ve projenizle ilgili başka web sitelerinden gelen web sitesi bağlantılarının manuel olarak ayıklanması ve sıralamalarınızın yükseltilmesi;" Özgün web sitesi içeriğiyle ilgili bağlantıların esnek ve doğal şekilde entegrasyonu. "Bağlantı yerleştirme için web kaynaklarını seçilmesi;"
4
Destek ve Yönlendirmeler
Web sitenizin satışlarını nasıl arttıracağınızla ilgili kişisel tavsiyelerin verilmesi. Uzun vadeli işbirliği kapsamında, pazarlama uzmanlarımız web sitenizi analiz edecek ve e-posta hizmeti ve ziyaretçi dönüşümüyle ilgili değerli ipuçları sunacaklardır. Uzmanlarımız size telefon destek hizmeti,canlı mesajlaşma,videolu dersler ile sürekli olarak destek olacaklardır.
E-TİCARET SEO

E-Ticaret SEO ile Yükseliş Sırası Sizde!

Uzmanlarımız ile E-Ticaret mağazanızın satış hacmini arttırın. Anahtar kelimelerinizde yükselişe geçin daha çok müşteriye ulaşarak cironuzu arttırmanın haklı gururunu yaşayın.

Sık Sorulan Sorular

hemen batmandesigner.com uzman ekibi ile çalışmaya başlayın!

Bizimle çalışarak hem daha uygun hem daha kaliteli E-Ticaret SEO danışmanlığı hizmetini satın alabilirsiniz. Profesyonel web tasarım ve SEO hizmetinde 10 yılı aşkın tecrübe. 100 'den fazla proje ile yoğrulmuş deneyimli ve uzman ekip ile çalışmak için hemen teklif isteyin.
Biz Sizi Arayalım